Кратък Преглед

Ботев Пловдив и ЦСКА се изправят един срещу друг в Елитната до 15 години. GlasTV имаше огромното желание да излъчи супер дербито между двата отбора НА ЖИВО с картина, но не получихме разрешение от червения клуб. Поради тази причина ще проследим срещата с livescore.
Рефрешвайте на няколко минути за да сте в течение със случващото се.

0′ Начало на срещата!

5′ Удар по посока на вратата на Ботев, но топката излиза в аут.
7′ Кирил Великов от ЦСКА-София стреля към вратата на канарчетата, но стражът на пловдивчани Кристиян Кръстев спасява.
9′ Никола Илиев стреля от фаул, но топката преминава на метър от вратата на ЦСКА-София
10′ Центриране отляво по атаката на ЦСКА-София. Чорбаджийски засича и стреля, но стражът на Ботев Пловдив отново е на мястото си лови топката.
13′ Опасно центриране от корнер на футболист на Ботев Пловдив, който стреля директно към вратата на ЦСКА-София, стражът на червените обаче съумява да избие, влизащата под гредата топка
19′ ГООООООООЛ за Ботев Пловдив!
Играч на ЦСКА-София се опита да изчисти, но върна топката към наказателното поле, където Асен Митков се пребори и с мощен удар прати коженото кълбо в мрежата на домакините!
23′ Капитанът на ЦСКА-София Борносузов засича с глава центриране от фаул, но ударът му преминава над вратата на Ботев Пловдив.
26′ Дискусионен жълт картон за Илиан Тонов от състава на Ботев Пловдив.
34′ ГОООООООООЛ за Ботев Пловдив!
Андрей Цой центрира от фаул, а защитник на ЦСКА-София си отбелязва автогол!
След гола на Ботев шефът на ДЮШ на ЦСКА-София нахлу до терена и потърси обяснение от делегата, търсейки засада.
35′ ГООООООООООЛ за ЦСКА-София!
Нов автогол! Центриране от фаул на червените, при което Величков от Ботев праща топката в собствената врата.
Край на първото полувреме
Началото на второто полувреме
42′ От началото на второто полувреме ЦСКА-София налага натиск на канарчетата.
45′ ГООООООООООЛ за ЦСКА-София
Груба грешка в защитата на Ботев изведе нападател на ЦСКА- София сам срещу вратаря на канарчетата и резултатът е изравнен – 2:2
48′ ЦСКА-София бе близо до пълен обрат, но удар на Борносузов, който проби от ляво излезе на сантиметри в аут.
49′ Много нажежена обстановка, домакините протестират срещу всяко решение на съдията, а мачът стана изключително изнервен!
55′ Центриране от фаул сложи топката на главата на нападател на ЦСКА-София, който засече добре, но ударът премина над вратата на Ботев Пд
57′ Нова отлична възможност за ЦСКА-София да стигне до обрат. Футболист на червените проби отдясно и центрира, но нападател на домакините от 10 метра стреля в аут
58′ Бърз отговор на канарчетата. Добромир Павлов проби отдясно и играч в жълто черно го чакаше на голлинията , но защитник пресече паса, предотвратявайки сигурен гол
59′ Иван Узунов е фаулиран пред наказателното поле на ЦСКА-София, съдията подминава чистото нарушение за Ботев Пловдив
61′ Канарчетата поискаха фаул в половината на ЦСКА-София, съдията го подмина и показа жълт картон на Никола Илиев за протести
63′  Дискусионен директен червен картон за Николай Желязков от Ботев Пловдив за нарушение в центъра на терена. Канарчетата протестират срещу решението на рефера.
66′ Дузпа за ЦСКА-София!
67′ ГООООООООООЛ за ЦСКА-София!
Борносузов реализира 11-метровия наказателен удар – 3:2.
70′ Играч на ЦСКА-София стреля от 15 метра в горната греда